Chałupy, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości, położonych na półwyspie helskim. Wiele osób, kojarzy miejscowość głównie z piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Odwiedzający turyści, atrakcji mogą szukać nie tylko nad samym morzem ale również w okolicach tej wioski.

Lunapark— miejsce, gdzie świetnie spędzić czas z całą rodziną

Jeśli szukacie rozrywki dla całej rodziny w sezonie letnim, warto odwiedzić Park Sowiński znajdujący się we Władysławowie. Założony przez rodzinną firmę, gdzie pierwszymi atrakcjami były: Kolejka Górska, TAJFUN, Młyn Widokowy, Telecombat oraz Parasolki. Co roku, lunapark dodaje do swojej oferty nowe atrakcje dla dzieci. Nasza kadra, dba o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę dzieci. Liczba odwiedzających turystów, świadczy o jakości naszych usług. Oprócz licznych atrakcji, gwarantowane są niezapomniane widoki.

Z Młyna Widokowego widać morze oraz Zatokę Pucką, a widok wesołego miasteczka nocą, potrafi zapierać dech w piersiach. Nasze atrakcje, zapewnią niezapomniane wspomnienia, dzieciom oraz ich rodzicom.

Atrakcje dla dzieci oraz rodzin

Każde dziecko, poczuje się tu szczęśliwe oraz swobodne. Idealne atrakcje dla dzieci, to park wodny, parki trampolin czy też liczne place zabaw. Czeka masa atrakcji, z których będą zadowoleni nie tylko dzieci. Idealną alternatywą dla starszych dzieci, może okazać się park dinozaurów czy park linowy oraz inne liczne atrakcje. W skrócie, lunapark to miejsce, w którym atrakcji i rozrywki na pewno nikomu nie zabraknie!

Jedną z najciekawszych atrakcji, jest zdecydowanie kolejka górska Tajfun, która bez przerwy oblegana jest przez wielu turystów. Dla poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń, możemy zaoferować kilka naprawdę ekstremalnych atrakcji. Między innymi Condor, Booster oraz Extreme. Niezła zabawa czeka Was w gabinecie Krzywych Luster, a dawka grozy w zamku strachu.

Dlaczego warto się wybrać do parku rozrywki?

Park Sowiński, jest najlepszym parkiem rozrywki w całej Polsce. Liczne atrakcje dla dzieci, to możliwość, aby zapewnić im niezapomniane chwile. Warto zobaczyć atrakcje, również te dla starszych pociech. Ile czasu Nam wystarczy? To w zupełności kwestia indywidualna, nieznacznie ile czasu przeznaczycie, gwarantujemy fantastyczną zabawę! Dla dorosłych, jest to miejsce w którym mogą spędzić fantastyczne chwile ze swoimi dziećmi.

  • miejsce, które może zaoferować liczne atrakcje dla dzieci ale i dla dorosłych
  • każdy znajdzie coś dla siebie
  • doskonała alternatywa spędzenia wspólnego, rodzinnego czasu
  • kadra pracowników dba o bezpieczeństwo
  • jest to opcja idealnego pomysłu na prezent

Lunapark z karuzelami, dla dużych i tych małych

Dla tych najmłodszych dzieci, którzy dopiero co odkrywają świat. Dla młodzieży, która bez przerwy poszukuje wrażeń. Także dla dorosłych, dla których rodzinna rozrywka, jest idealnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. U nas – bawią się wszyscy, bez najmniejszego wyjątku.

Wesołe miasteczko, jest miejscem, gdzie możemy doświadczyć niesamowitej przygody. Ilość gier i automatów, ogromna ilość zabaw ze swoją rodziną, to świetny sposób na spędzenie wspólnych chwil.

W większości miejsc, znajdują się punkty gastronomiczne, by móc nabrać sił na dalszą zabawę. Nie czekaj dłużej, odwiedź Nas już dziś i przekonaj się sam! Zabierz swoją rodzinę, spędźcie wspólny czas i bawcie się dobrze.