Wycieczka nad polskie morze to nie tylko spacery po plaży i opalanie się w pełnym słońcu. Jest wiele ciekawych miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas całą rodziną. Jednym z nich jest wesołe miasteczko we Władysławowie! Dlaczego warto je odwiedzić będąc w tej okolicy?

Nowoczesny park rozrywki tuż nad morzem

Wybierając się na Półwysep Helski czy do okolicznych miejscowości nadmorskich zawsze warto wcześniej ułożyć sobie plan wycieczki. Zwłaszcza jeśli wybieramy się na weekend, dobrze jest w pełni wykorzystać ten krótki czas. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić jest Lunapark Sowiński, który zlokalizowany jest we Władysławowie.

Dlaczego akurat park rozrywki jest najlepszym miejscem do spędzenia czasu? Choćby dlatego, że można tu znaleźć wiele różnych atrakcji w jednym miejscu. Świetnie będą się bawić nie tylko dzieci, ale i dorośli. Można tu skorzystać z wielu zjeżdżalni i karuzeli, albo odwiedzić dom strachów. Do Lunaparku można wybrać się całą rodziną, w grupie przyjaciół czy na randkę!

Atrakcje, z których warto skorzystać będąc w Lunaparku

W Lunaparku Sowiński jest wiele atrakcji dedykowanych dla różnych grup wiekowych. Największą popularnością cieszą się: autodrom, karuzela wiedeńska i zamek strachów. Równie popularna jest kolejka górska Tajfun, na której nie brakuje emocji. Fani podnoszenia sobie adrenaliny powinni skorzystać też z atrakcji: Booster, Condor i Extreme! Na nich można poczuć jak grunt usuwa się spod nóg a emocje wzrastają. A osoby, które nie lubią rollercoasterów, ale lubią się pośmiać przyjemnie spędzą czas wchodząc do gabinetu krzywych luster.

Wesołe miasteczko również zapewni wiele atrakcji, które nie wymagają nerwów ze stali. Jest też wiele atrakcji dla dzieci, jak karuzela słoniki, plac zabaw z piłeczkami czy gokarty. Świetnym pomysłem na połączenie zabawy i zobaczenie okolicy jest też Młyn widokowy. Można z niego zobaczyć całą okolicę i jednocześnie oderwać się od ziemi. Park rozrywki zapewni niezapomniane doświadczenia każdej osobie. Nawet tym, którzy wolą spokojne wesołe miasteczko od parku rozrywki.