Wesołe Miasteczko –

Lunapark Sowinski

Wesołe miasteczko to jedno z tych miejsc o których dzieci śnią nocami chcąc doświadczyć niesamowitej przygody. Jednak jest to również miejsce, które dostępne jest także dla dorosłych w każdym wieku. Jednym z takich miejsc jest  Lunapark Sowinski, który oferuje moc atrakcji dla całej rodziny. Dla jednych najlepszą formą spędzenia czasu w wesołym miasteczku będą wspólne zagadki i zabawy, a dla innych mocne doznania na karuzelach, zjeżdżalniach czy też domu strachu. Niemniej wesołe miasteczko to doskonała forma rozrywki dla wszystkich amatorów wrażeń, którzy cenią sobie dobrą zabawę i aktywną formę spędzania czasu.

 

Pozytywne doświadczenia, jakie pozostawia wesołe miasteczko na długo pozostają w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców. Z kolei wspólne rodzinne wyjazdy to doskonała forma spędzenia czasu i dobrej zabawy wśród najbliższych!
Wesołe miasteczko Karwia

Wesołe miasteczko – nowoczesny park rozrywki dla całych rodzin

 

 

Myślisz nad tym, gdzie zabrać dziecko na weekend? Jak każdy rodzic, chciałbyś sprawić swoim dzieciom dużo radości i wywołać uśmiech na ich twarzach, a jednocześnie świetnie się nimi bawić? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, która pozwoli zabrać Ci całą rodzinę do wesołego miasteczka. Doskonała zabawa i fantastycznie spędzony czas to tylko efekty uboczne, tego co czeka Ciebie i Twoją rodzinę podczas korzystania z przygotowanych przez nas atrakcji. Słyszałeś może już o Lunapark Sowiński? Jeżeli nie, to zapnij pasy, ponieważ czeka Cię szybka jazda i mnóstwo przygód.

Mnogość automatów i gier, ogromna ilość wspólnych zabaw i łamigłówek dla gości w każdym wieku to najlepszy sposób na spędzenie wspólnego czasu w rodzinnym gronie. Wesołe miasteczko to nie tylko atrakcje dla starszych dzieci i młodzieży. Doskonale odnajdują się tu również najmłodsi, ale obiecujemy, że Ty również poczujesz zew zabawy i adrenalinę, kiedy skorzystasz z atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla osób dorosłych.

 

Lunapark Sowiński – autodrom, karuzela wiedeńska, zamek strachów i wiele innych atrakcji

 

Lunapark Sowiński to jedno z fantastycznych miejsc w Polsce, w którym znajdują się liczne urządzenia rekreacyjne, place zabaw czy zbiorniki wodne, które pozwalają na świetną zabawę całych rodzin. Możliwość skorzystania z takich atrakcji jak autodrom, karuzela wiedeńska, zamek strachów, kolejka górska, czy trampoliny to tylko wybrane możliwości. A przecież tych w Lunaparku Sowińskiego nie brakuje! Dostęp do atrakcji mają zarówno dorośli jak i najmłodsi. Wszystkie atrakcje zostały dokładnie dopasowane do różnych grup wiekowych, dlatego doskonała zabawa w gronie rodzinnym jest tu na porządku dziennym.

Szukając niepowtarzalnych miejsc, w których dzieci poczują beztroskę świetnej zabawy nie można pominąć lunaparku Sowińskiego. Ilość atrakcji, a także ich zróżnicowanie tematyczne jest ogromne. Sprawia to, że skorzystanie z nich wszystkich podczas kilkugodzinnego pobytu jest niemożliwe. Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś weekendu, a może krótkiego urlopu, to sprawdź naszą stronę . Współczesne wesołe miasteczko dla dzieci to coś więcej niż codzienne zabawy w szkole czy parku. To możliwość skorzystania z atrakcji, których na co dzień nie mają. Z kolei dla was jako rodziców to fantastyczna okazja do aktywnego zagospodarowania czasu wśród rodziny.

Wesołe miasteczko Karwia.
Wesołe miasteczko Hel, Półwysep Helski.

Park Sowiński zaprasza na kolejkę górską Tajfun

 

 

Park Sowiński to miejsce, w którym dzieci mogą nie tylko się świetnie bawić, ale również odkrywać przeróżne zagadki. To także możliwość przeżycia niezapomnianych przygód w gronie najbliższych. Z kolei dla starszych to czas, kiedy mogą doświadczyć sporej dawki adrenaliny decydując się na przejażdżkę kolejką górksą Tajfun. Jesteś również zainteresowany? Doświadczenia, które zabierzesz ze sobą do domu na długo będą z Tobą, wywołując uśmiech na twarzy i ogólne zadowolenie ze świetnie spędzonego czasu. Dlaczego warto skorzystać z kolejki górskiej Tajfun?

  • Niezapomniane przeżycia
  • Wysoki poziom adrenaliny
  • Świetna przygoda.

To tylko niektóre z argumentów, a przecież park Sowiński to nie tylko kolejka górska Tajfun. Możliwości jest co nie miara, o czym doskonale wiedzą nasi stali klienci, którzy już dawno temu odkryli magiczną moc tego miejsca. Z pewnością dla każdego z rodziców uśmiech dzieci to coś bezcennego. A gdzie dziecko będzie bawiło się lepiej jak nie w wesołym miasteczku w gronie najbliższych? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista, tak samo jak decyzja o wyborze parku Sowińskiego na świetne spędzenie czasu w gronie rodziny.

Z uwagi na obecną sytuację, należy liczyć się z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Niemniej wszystkie szczegółowe informacje o dostępie do wesołego miasteczka zawsze udostępniamy z wyprzedzeniem. Dlatego też zobacz szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. Tekst udostępniany przez nas na stronie to także źródło informacji, jakie aktualnie atrakcje są dostępne w naszej ofercie. Niemniej nasze usługi są nieustannie dostępne, a my jako właściciele dokładamy wszelkich starań o ich najwyższą jakość.

Wesołe miasteczko Puck, Swarzewo.
Wesołe miasteczko Chałupy, Kuźnica, Ostrowie.

Wesołe miasteczko – aktywna forma rozrywki dla wszystkich

Wesołe miasteczko to jedna z lepszych form aktywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Możliwości jakie oferują tego rodzaju miejsca są nieograniczone. W większości nich  znajdują się  punkty gastronomiczne, a wszystko to by nabrać sił do dalszej zabawy 🙂  Brzmi jak świetny plan na weekend? Zdecydowanie tak! Nie czekaj, odwiedź i przetestuj nasze atrakcje, wystarczy, że wpiszesz adres, a nawigacja zrobi całą resztę za Ciebie!

Park Sowiński to jedno z doskonałych miejsc na mapie Polski, które oferuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników atrakcji. Z pewnością sam jako dziecko marzyłeś o wizycie w wesołym miasteczku. Myślisz, że Twoje dzieci mają podobne marzenia? Jeżeli tak, to wybierz wolny weekend i zabierz rodzinę do naszego parku, spędzając pełne szaleństwa i radości chwile. Park Sowińskiego to miejsce wspólnej zabawy, ale także cieszenia się z atrakcji w rodzinnym gronie.

LUNAPARK SOWIŃSKI

GODZINY OTWARCIA:
Maj: 11:00 – 19:00
Czerwiec: 11:00 – 20:00
Lipiec-Sierpień: 11:00 – 23:00
Od 1. do 10. września: 11:00 – 20:00
CENY ŻETONÓW:  10 - 25 PLN

Kontakt

ul. gen. Hallera
84 – 120 WŁADYSŁAWOWO

tel: 502 524 226
Dyrektor – 517 835 165