Atrakcje dla dzieci -wszystkie drogi  

     prowadzą do Władysławowa

Atrakcje dla dzieci w parku rozrywki

Parki rozrywki to bez wątpienia miejsce idealne, w którym każde dziecko czuje się swobodnie i jest szczęśliwe. Wiele placów zabaw, park wodny czy parki trampolin to najlepsze atrakcje dla dzieci, ale również dla całej rodziny. Czy park rozrywki może być idealnym miejscem na rodzinne spędzenie czasu? Oczywiście, że tak! To nie tylko aktywny wypoczynek również dla starszych dzieci, ale masa atrakcji, z jakich zadowoleni będą również Ci starsi.

Natomiast park dinozaurów czy park linowy oraz wiele innych atrakcji to świetna alternatywa dla starszych dzieci. Jednym z doskonałych miejsc, które oferuje niezliczoną ilość atrakcji, jest Lunapark Sowiński. Co prawa nie znajduje się w nim królewski ogród światła lub safari zoo czy park miniatur, ale za to są Pingwiny z Madagascaru, Epokoa lodowcowa, Sky flyer, a także zamek strachów. Jednym słowem to miejsce, w którym rozrywki dla osób w każdym wieku z pewnością nie zabraknie!

Park rozrywki — co w zestawieniu?

Park rozrywki to prawdziwy raj dla dzieci z całego świata. Każde dziecko znajdzie doskonale dostosowane do siebie place zabaw, na których może spróbować swoich sił. Lunapark to swego rodzaju wesołe miasteczko dla najmłodszych, który oferuje niezliczone atrakcje dla dzieci, które warto odwiedzić.

Możliwości, jakie oferują obecnie parki rozrywki dla dzieci, są wręcz nieograniczone. Jednym słowem park rozrywki to cudowne miejsce dla całych rodzin, które w całym parku mogą poznawać baśniowy świat.

Lunapark to najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce

Lunapark to idealne miejsce rozrywki dla dzieci w każdym wieku.  W Lunaparku Sowiński jedną z najciekawszych atrakcji pozostaje klasyczna kolejka Górska „Tajfun”, która nieustannie oblegana jest przez tysiące turystów. Z kolei dla miłośników i fanów Roberta Kubicy istnieje możliwość jazdy go-kartem. Oczywiście dla wszystkich, którzy oczekują mocniejszych wrażeń, lunapark przygotował kilka ekstremalnych atrakcji, które potrafią mocno zakręcić. Są to między innymi Condor, Booster czy Extreme. Można także nieźle się uśmiać w Gabinecie Krzywych Luster albo poczuć większy dreszczyk emocji grozy w zamku strachu. Natomiast obszerny plac zabaw, a przecież jest ich kilka to świetne miejsce do zabawy z dziećmi.

Lunapark Sowiński — dlaczego warto odwiedzić?

  • Fantastyczne miejsce, które idealnie dostosowane jest zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci
  • Niezliczona ilość atrakcji dla dzieci, oferująca dla wszystkich rozwiązania, które są dla niego interesujące
  • Doskonała możliwość spędzenia czasu wśród rodziny, bez pośpiechu i zadowoleniem
  • Bezpieczeństwo, ponieważ podczas zabawy dzieci o ich bezpieczeństwo dba wykwalifikowana kadra pracowników
  • Atrakcyjne tereny wokół Lunaparku, które cieszą oko i dają potrzebne chwile wytchnienia dla rodziców
  • To możliwość idealnego prezentu dla pociech, które przeżyją niezapomniane i szczęśliwe chwile.

Park rozrywki dla dzieci — niezapomniane chwile dla najmłodszych

Współcześnie różnorodnych rodzajów rozrywek dla dzieci jest niezwykle dużo. Jednak park rozrywki to zdecydowanie jedno z tych miejsc, które można określić mianem niezastąpionego. Każde dziecko chce choć raz poczuć klimat i doświadczyć przygody, jakie oferują tego rodzaju miejsca. Dlatego jedno z takich miejsc jak Lunapark Sowiński nieustannie dokłada wszelkich starań, aby rozszerzać swoją ofertę o innowacyjne propozycje i rodzaje zabaw dla dzieci. To także oferta skierowana dla dorosłych, którzy mają możliwość doświadczenia pięknych chwil w gronie rodzinnym.

 

Nowoczesne parki rozrywki dla dzieci to chwile, których na długo żadne dziecko nie zapomni. To momenty szczęścia i doskonałej zabawy wśród najbliższych!

Lunapark Sowiński to najlepszy park rozrywki w całej Polsce

Niezliczona ilość atrakcji dla dzieci, jakie ma do zaoferowania Lunapark Sowiński to fantastyczna możliwość na zapewnienie im niezapomnianej rozrywki. Z pewnością warto zwiedzić atrakcje, które przygotowaliśmy również dla starszych. Czy jeden dzień wystarczy? To już kwestia indywidualna. Natomiast każdy nasz gość będzie bawił się doskonale! Z kolei jakość oferowanych przez nas usług przede wszystkim świadczy o naszej dewizie i misji, jaką jest zadowolenie dzieci i dorosłych. Najlepszą dla nas wizytówką są tysiące turystów, którzy co roku nas odwiedzają. Pozytywne recenzje i zadowolenie uczestników pokazuje nam, że droga, którą podążamy, jest właściwa.

Zwiedzanie naszego parku rozrywki i atrakcji, które w nim przygotowaliśmy dla dzieci, to przygoda, która na długo pozostanie w pamięci. Dla dorosłych to czas, w którym mogą spędzić piękne chwile ze swoimi dziećmi. Natomiast dla wszystkich żądnych przygód przygotowaliśmy atrakcje, które spowodują przypływ adrenaliny. Niemiej wszystkie oferowane przez nas atrakcje, są w pełni bezpieczne, a o odpowiedni poziom bezpieczeństwa nieustannie dba wykwalifikowana i doświadczona kadra opiekunów. Wyjątkowość naszego parku rozrywki tkwi także w ludziach, z jakimi współpracujemy, a są to otwarte, pozytywne i uśmiechnięte osoby.

Odwiedzając nasz Lunapark, prezentujesz dla siebie najlepsze wspomnienia. To chwile, których nikt nie odbierze Tobie i Twojemu dziecku. Serdecznie zapraszamy.

Interesuje Cię wystawa Epoki Lodowcowej lub chcesz poszaleć na z placu zabaw? W Lunaparku Sowiński dostarczymy Tobie moc atrakcji których nie zapomnisz przez długi czas. Oferujemy atrakcje dla dzieci takie jak: atrakcje wodne, kolejki, dmuchańce, kino 9D, gokarty i wiele innych. Nasze wesołe miasteczko położone jest nad polskim morzem. Zapraszamy!

LUNAPARK SOWIŃSKI

GODZINY OTWARCIA:
Maj: 11:00 – 19:00
Czerwiec: 11:00 – 19:00
Lipiec-Sierpień: 11:00 – 23:00
Od 1. do 8. września: 11:00 – 20:00
CENY ŻETONÓW:  15 - 45 PLN

Kontakt

ul. gen. Hallera
84 – 120 WŁADYSŁAWOWO

tel: 502 524 226
Dyrektor – 517 835 165