Wybierając się nad polskie morze, warto pojechać również na Hel. Półwysep helski oferuje bardzo dużo ciekawych miejsc i atrakcji dla całych rodzin. Ale jakież atrakcje czekają na rodziny z dziećmi po drodze na Hel?

Lunapark— miejsce, gdzie świetnie spędzić czas z całą rodziną

Myśląc o wypoczynku na Helu, pewnie Twoją pierwszą myślą była plaża. Jednak na Półwyspie można spędzić czas w zupełnie inny sposób. Wśród atrakcji dla dzieci na Półwyspie nie może zabraknąć również wycieczek, a jedną z must have powinna być wycieczka do Lunaparku Sowiński. Ten rodzinny park rozrywki gwarantuje wiele atrakcji dla małych i dużych!

Nadmorskie wesołe miasteczko sprawi, że cała rodzina będzie miała zajęcie na cały dzień. Możecie korzystać z atrakcji razem z dziećmi, albo tylko patrzeć, jak maluchy jeżdżą na karuzeli. Atrakcje dostępne w lunaparku są dedykowane dla osób w różnych grupach wiekowych. Nie będziesz się tam nudzić!

Moc atrakcji, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

W lunaparku nikt się nie nudzi. Największą atrakcją jest kolejka górska „Tajfun”, która sprawi wszystkim odważnym wiele radości. A może wolisz bardziej przyziemne rozrywki? W parku znajdziesz też Go-karty, którymi można pojeździć po torze ósemkowym. Świetnym pomysłem jest odwiedzenie gabinetu luster, gdzie każdy spojrzy na swoje nowe oblicze z uśmiechem.

Dla odważnych są też ekstremalne rozrywki! Możesz zacząć od Domu Strachów, a potem skorzystać z Condora, Boostera czy Extreme. W parku rozrywki możesz skorzystać z karuzel, rollercostera, czy wodnych atrakcji!

Wybierając się do lunaparku w środku lata warto skorzystać z wodnych pływaków. Możesz się ochłodzić i jednocześnie świetnie bawić z dziećmi. Przygotowane atrakcje będą o wiele ciekawsze niż leżenie przez cały dzień na plaży.

Dlaczego warto się wybrać do parku rozrywki?

Zdecydowanie jest to jedna z najciekawszych atrakcji, która ucieszy każdego członka rodziny. W lunaparku znajdziesz super karuzele dla małych dzieci, jak i rollercoster, który spodoba się nastolatkom. Dla siebie też znajdziesz mega atrakcje, które sprawią, że poczujesz się świetnie.

Wybór interesujących atrakcji jest ogromny. Lunapark ma przygotowane ciekawe rozwiązania dla każdej grupy wiekowej, więc cała rodzina będzie bawić się świetnie. Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie możesz spędzić czas całą rodziną i nikt nie będzie się nudził! Warto też wspomnieć, że wszystkie atrakcje są nadzorowane przez obsługę, dlatego masz pewność, że wasz wypoczynek będzie nie tylko ciekawy, ale i bezpieczny.